Tööpakkumised Täida kandideerimisankeet või saada CV ja kaaskiri failidena. pdf 1,3Mb) Tööpakkumised

Tööpakkumised

Täida kandideerimisankeet või saada CV ja kaaskiri failidena.

Tööpakkumised

Klienditeenindaja/ müügiesindaja Tartus

Töö sisuks on klienditeeninduse juhtimine vastavalt kehtestatud kvaliteedinõuetele ja autoklaaside paigaldajate/laotööliste igapäeva töö korraldamine. Müügiesindajana uute klientide leidmine ja kvaliteetse teeninduse tagamine eesmärgiga luua püsiv kliendisuhe.

CV ja kaaskirja palume saata e-posti aadressile  hiljemalt 22.07.19

Küsi lisa telefonilt 5348 8507 Gunnar Saar (BU Autover-Autoklaas juhataja) ning 5288 337 Mart Laos (Tartu esinduse juhataja)

Vaata töökuulutust täpsemalt:

pdf Autover klienditeenindaja/müügiesindaja (.pdf 1,3Mb).

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside, klaaspakettide ja karastatud klaasi tootmisega ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tööpakkumised

Klienditeenindaja / müügiesindaja Tartus Töö sisuks on klienditeeninduse juhtimine vastavalt kehtestatud kvaliteedinõuetele ja autoklaaside paigaldajate/laotööliste igapäeva töö korraldamine Müügiesindajana uute klientide leidmine ja kvaliteetse teeninduse tagamine eesmärgiga luua püsiv kliendisuhe Täida kandideerimisankeet või saada CV ja kaaskiri failidena.

Tööpakkumised

www.sgge.ee © 2017 Saint-Gobain Glass Estonia SE »