Autover-Autoklaas Motoshow'l Septembri viimasel nädalavahetusel toimus Tartus juba 22. korda Eesti suurim ja paraku ka ainuke autonäitus - Motoshow 2017. Ka Saint-Gobain Glass Estonia SE Autoveri äriüksusel oli võimalus messil üles astuda ja end messikülastajatele lähemale tuua. Kõigil soovijatel oli võimalik esiklaase lähedalt uudistada ja uurida esiklaasi vahetamise või esiklaasi tekkinud täkete parandamise kohta Autover-Autoklaas Motoshow'l

Autover-Autoklaas Motoshow'l

26. okt. 2017

Septembri viimasel nädalavahetusel toimus Tartus juba 22. korda Eesti suurim ja paraku ka ainuke autonäitus - Motoshow 2017.
Ka Saint-Gobain Glass Estonia SE Autoveri äriüksusel oli võimalus messil üles astuda ja end messikülastajatele lähemale tuua.

Autover-Autoklaas Motoshow'l

Kolme päeva vältel külastas Motoshow'd hirmuäratavalt suur hulk inimesi - nimelt kokku 17 170 külastajat!

 

Vaatamist jagus eri maitsetele - alustades vanaaegsest kiirabiautost, militaarsõidukitest, tuuningautodest kuni luksuslikeima sõiduautoni välja. Eriliste ja vähelevinud Jaapani autode jaoks oli avatud ka eraldi hall. Kõigil osalejatel oli võimalus võtta osa loosidest, kus jagati välja nii õhtusööke, tasuta kütusekaarte kui ka uhiuue auto kasutust nädalavahetuseks.

Kokku külastas Motoshow'd üle 17 000 inimese.

 

Äriüksus Autover-Autoklaas (turul tuntud ka Glassdrive kaubamärgina) tutvustas oma boksis sõiduautode esiklaasidega seonduvat. Kõigil soovijatel oli võimalik esiklaase lähedalt uudistada ja uurida esiklaasi vahetamise või esiklaasi tekkinud täkete parandamise kohta.

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Autover-Autoklaas Motoshow'l

Kolme päeva vältel külastas Motoshow'd hirmuäratavalt suur hulk inimesi - nimelt kokku 17 170 külastajat!   Vaatamist jagus eri maitsetele - alustades vanaaegsest kiirabiautost, militaarsõidukitest, tuuningautodest kuni luksuslikeima sõiduautoni välja Eriliste ja vähelevinud Jaapani autode jaoks oli avatud ka eraldi hall Septembri viimasel nädalavahetusel toimus Tartus juba 22. korda Eesti suurim ja paraku ka ainuke autonäitus - Motoshow 2017.Ka Saint-Gobain Glass Estonia SE Autoveri äriüksusel oli võimalus messil üles astuda ja end messikülastajatele lähemale tuua.

Autover-Autoklaas Motoshow'l

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »