BAU 2019 Baltiklaasi müügimeeskond esindas meid jaanuarikuus rahvusvahelisel ehitusmessil Münchenis. jaanuaril 2021 Münchenis! BAU 2019

BAU 2019

22. jaan. 2019

Baltiklaasi müügimeeskond esindas meid jaanuarikuus rahvusvahelisel ehitusmessil Münchenis.

BAU 2019

Iga kahe aasta tagant korraldatakse Neue Messe München keskuses ehitusmessi BAU, mis suurte rahvusvaheliste messide ja näituste hulgas tõeliselt silma paistab. BAU loodi aastal 1964 ja on rohkem kui 50-aastase ajaloo jooksul muutunud tõeliseks megasündmuseks. Ehitusvaldkonna spetsialistide jaoks peetakse messil osalemist ja selle külastamist lausa kohustuslikuks, sest siin saab võrrelda, kas ollakse rahvusvaheliste rivaalidega samal tasemel. BAU, mis on üks maailma juhtivamaid ehitusmesse, tutvustab äri- ja elamupindade ehituse ning sisetööde materjale, tehnoloogiaid ja süsteeme nii uusarendustele kui ka uuendus- ja renoveerimisprojektide jaoks. Samuti tutvustatakse rahvusvahelise ehitustööstuse uusimaid tehnoloogiaid. Eksponaadid on jaotatud vastavalt ehitusmaterjalidele, toodetele ja teemadele 19sse erinevasse halli. BAU messi eksponaatide arv ületas sel korral 2250 piiri ja 200 000 m2 suurusel messialal oli osalejaid enam kui 45 riigist. Kokku külastas käesoleva aasta BAU messi rohkem kui 250 000 huvilist.

 

Saint-Gobain BAU messil
Nagu eelnevatelgi BAU messidel, oli Saint-Gobain esindatud ka seekord esindatud. Saint-Gobain Eehitustoodete erinevad brandid tootemargid olid koondatud suurde messiboksi Habitat kontseptsiooni alla. Lisaks sellele oli eraldi messiboksiga esindatud ka Glassolutions, mille boksist võis leida klaaslahendusi 4 nelja valdkonna jaoks: fassaadid, aknad, sisekujundus ja turvalisus. Eraldi messiboksiga oli väljas ka eelmisel aastal Saint-Gobain grupiga ühinenud Logli-Massimo.
Peamised klaaslahendused ja tooted, mis Glassolutions boksis esindatud olid ning millega külastajad tutvuda said, olid jagatud nelja4 valdkonna vahel järgmiselt:
Turvalisus & ja ohutus – Contraflam Structure 30 Vetrogard RC3 & RC4, Lunax Fire Door, Lite-Floor with Stadip Builder
Dekoratsioon & ja dDisain – Masterflex, Miralite Natura, Priva-Lite
Aknad – Eclaz, Swisspacer Ultimate, Swisspacer Air, Climatop Light, Bioclean
Fassaadid – Cool-Lite Xtreme Silver II, Cool-Lite Xtreme 70/30 II, SageGlass


Messi üldmuljena jäid messil enim silma ülisuurtes mõõtudes klaaspinnad ja avatäited – kumerad klaasid, lainetavad klaasid, ülemõõdulised lamineeritud klaasid, reljeefsed klaaspaketid, 3D-klaasid. Sisekujunduses oli väga lai valik erinevaid siiditrükitud ja lamineeritud klaaside lahendusi.
Järgmine Messe München messikeskuses toimuv BAU saab tõenäoliselt olema veelgi suurem, sest osalejate huvi järjest kasvab ning kindlasti on oma väljapanekutega kohal ka Saint-Gobain. Kohtumiseni 11.-16. jaanuaril 2021 Münchenis!

BAU 2019

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

BAU 2019

Iga kahe aasta tagant korraldatakse Neue Messe München keskuses ehitusmessi BAU, mis suurte rahvusvaheliste messide ja näituste hulgas tõeliselt silma paistab BAU loodi aastal 1964 ja on rohkem kui 50-aastase ajaloo jooksul muutunud tõeliseks megasündmuseks Baltiklaasi müügimeeskond esindas meid jaanuarikuus rahvusvahelisel ehitusmessil Münchenis.

BAU 2019

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »