Baltiklaasi panus projektis Laev Baltiklaas on saanud taas hakkama suure tööga. Meie toota oli projekti Laev fassaadiklaas.     Baltiklaasi panus projektis Laev

Baltiklaasi panus projektis Laev

1. veebr. 2018

Baltiklaas on saanud taas hakkama suure tööga. Meie toota oli projekti Laev fassaadiklaas.

Projekt algas eelmise aasta suvel ja lõppes talve saabudes. Keerukaks tegi olukorra see, et meil tekkis vajadus lisaklaasi järele (meie vana karastusahju tõttu).

Kindlasti jääb see töö meelde just tiheda koostöö tõttu kõikide osapoolte vahel leidmaks parimat lahendust.

Objektil kasutati uut Saint-Gobaini sinaka tooniga päikesekaitseklaasi SKN144(II), mis sobib kaunistama just Laeva maja. See on Eestis esimene maja antud klaasiga. Kuna maja on suure liiklusega Paldiski mnt ääres, siis oli väga oluline ka mürasummutuse aspekt. Arvesse on võetud maja eri külgede ja ka erinevate ruumide mürasummutuse vajadusi. Sellest lähtuvalt valiti klaaside ja laminaatide paksusi paketis. Usume, et see teema on üha aktuaalsemaks muutumas, kuna sellest sõltub paljuski meie mugav töö- ja elukeskkond. 

Laeva maja fassaadiklaasid paigaldas Malmerk Fassaadide tubli meeskond, kellega on meil juba pikaaegne meeldiv koostöö.

 

 

Baltiklaasi panus projektis Laev

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Baltiklaasi panus projektis Laev

Projekt algas eelmise aasta suvel ja lõppes talve saabudes Keerukaks tegi olukorra see, et meil tekkis vajadus lisaklaasi järele (meie vana karastusahju tõttu) Baltiklaas on saanud taas hakkama suure tööga. Meie toota oli projekti Laev fassaadiklaas.

Baltiklaasi panus projektis Laev

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »