Digidiagnostika projektist Digidiagnostika käigus selgitati välja Saint-Gobain Glass Estonia SE peamised vajadused digitaliseerimise valdkonnas ning töötati välja ettevõtte digitaliseerimise visioon ja tegevuskava. ee/teenus/digidiagnostika/ Digidiagnostika projektist

Digidiagnostika projektist

6. okt. 2020

Digidiagnostika käigus selgitati välja Saint-Gobain Glass Estonia SE peamised vajadused digitaliseerimise valdkonnas ning töötati välja ettevõtte digitaliseerimise visioon ja tegevuskava.

Antud projekti rahastati Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja EAS poolt toetatava Digidiagnostika projekti raames, mille eesmärgiks on toetada töötleva tööstuse ja mäetööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostikate koostamist.

Projekti aitas läbi viia Columbus Eesti AS.

https://www.eas.ee/teenus/digidiagnostika/

Digidiagnostika projektist

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Digidiagnostika projektist

Antud projekti rahastati Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ja EAS poolt toetatava Digidiagnostika projekti raames, mille eesmärgiks on toetada töötleva tööstuse ja mäetööstuse digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostikate koostamist Projekti aitas läbi viia Columbus Eesti AS Digidiagnostika käigus selgitati välja Saint-Gobain Glass Estonia SE peamised vajadused digitaliseerimise valdkonnas ning töötati välja ettevõtte digitaliseerimise visioon ja tegevuskava.

Digidiagnostika projektist

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »