Eesti mõjukaim IT juht Täna toimuval ITuudiste ja Äripäeva korraldatud IT-juhtimise aastakonverentsil kuulutati Eesti mõjukaimaks IT-juhiks 2019 Saint-Gobain Glass Estonia IT-teenuskeskuse juht Jan Aasa. Foto: Urmas Kamdron Eesti mõjukaim IT juht töötab Saint-Gobain Glass Estonias

Eesti mõjukaim IT juht töötab Saint-Gobain Glass Estonias

23. mail 2019

Täna toimuval ITuudiste ja Äripäeva korraldatud IT-juhtimise aastakonverentsil kuulutati Eesti mõjukaimaks IT-juhiks 2019 Saint-Gobain Glass Estonia IT-teenuskeskuse juht Jan Aasa.

Nominentide seas olid veel Katrin Reinhold (tervise ja heaolu infosüsteemide keskus TEHIK), Sergei Anikin (Pipedrive) ning Innar Järva (muusika- ja teatriakadeemia).

 

"Kolmandat korda toimunud konkurss Aasta Mõjukaim IT-juht 2019 on loodud IT-juhi rollis töötavate inimeste tunnustamiseks, kes on oskuslikult ja mõjukalt tegutsenud IT-juhina ja saavutanud oma ametis silmapaistvaid tulemusi või ellu rakendanud innovaatilisi lahendusi," rääkis konkursi üks eestvedajaid, Äripäeva peadirektori asetäitja Toomas Truuverk.

Ettevõtmine soovib juhtida tähelepanu IT-juhtimise olulisusele ettevõtte/organisatsiooni edu saavutamisel.

 

Oma eelistuse said konkursil öelda kõik soovijad ning esitada vabas vormis põhjendusega tiitlit vääriva inimese. Kokku esitati 27 ettepanekut, milles nimetati 24 IT-juhti koos selgitustega. Hindamisel arvestas ¾ürii just viimase aja mõjukaid saavutusi ning otsustas sel aastal nimetada viis nominenti, kelle hulgast valiti konsensuse alusel võitja.

 

Konkursi eesmärk on tunnustada oskuslikku ja mõjukat IT-juhtimist Eestis tegutsevates ettevõtetes/organisatsioonides ning aidata kaasa ettevõtete digitaliseerimise taseme tõstmisele.

 

®üriisse kuulusid Siim Sikkut majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumist, Toomas Truuverk Äripäevast, Ivo Suursoo ITList, Erkki Leego Leego Hanssonist ja Gert Jervan Tallinna tehnikaülikoolist.

 

Pikem intervjuu Jan Aasaga: https://www.ituudised.ee/uudised/2019/05/21/jan-aasa-it-juht-on-tolk-ari-ja-tehnoloogia-vahel 

 

Allikas: https://www.ituudised.ee/uudised/2019/05/22/eesti-mojukaimaks-it-juhiks-valiti-jan-aasa 

Eesti mõjukaim IT juht töötab Saint-Gobain Glass Estonias
Mõjukaima IT-juhi konkursi nominendid (vasakult) Sergei Anikin, Innar Järva, Jan Aasa ja Katrin Reinhold, tagaplaanil ¾ürii liikmed Toomas Truuverk ja Erkki Leego. Foto: Urmas Kamdron

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti mõjukaim IT juht

Nominentide seas olid veel Katrin Reinhold (tervise ja heaolu infosüsteemide keskus TEHIK), Sergei Anikin (Pipedrive) ning Innar Järva (muusika- ja teatriakadeemia)   "Kolmandat korda toimunud konkurss Aasta Mõjukaim IT-juht 2019 on loodud IT-juhi rollis töötavate inimeste tunnustamiseks, kes on oskuslikult ja mõjukalt tegutsenud IT-juhina ja saavutanud oma ametis silmapaistvaid tulemusi või ellu rakendanud innovaatilisi lahendusi," rääkis konkursi üks eestvedajaid, Äripäeva peadirektori asetäitja Toomas Truuverk Täna toimuval ITuudiste ja Äripäeva korraldatud IT-juhtimise aastakonverentsil kuulutati Eesti mõjukaimaks IT-juhiks 2019 Saint-Gobain Glass Estonia IT-teenuskeskuse juht Jan Aasa.

Eesti mõjukaim IT juht töötab Saint-Gobain Glass Estonias

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »