Jõulukampsuni päev Baltiklaasi äriüksuses Viimased kolm aastat on Baltiklaasi pere jõulude ajal oma kiire igapäevatöö kõrvalt leidnud aega ka ühiseks heateoks. Tänan kõiki annetajaid ja jõulukampsuni päevast osavõtjaid!  Jõulukampsuni päev Baltiklaasi äriüksuses

Jõulukampsuni päev Baltiklaasi äriüksuses

19. dets. 2018

Viimased kolm aastat on Baltiklaasi pere jõulude ajal oma kiire igapäevatöö kõrvalt leidnud aega ka ühiseks heateoks.

Jõulukampsuni päev on Maakondlike Arenduskeskuste algatatud üritus kõikidele kollektiividele, et teha üheskoos head ja aidata abivajajaid. Üritusest osa võtmiseks olid seatud järgmised kriteeriumid:

  • Leia enda kodukohas võimalus teha head – selleks võid minna appi mõnda vabaühendusesse, koguda seisma jäänud riided, mänguasjad kokku ja annetada need abivajajatele. Võimalusi on mitmeid!
  • Kanna vahvat jõulukampsuni, lipsu, mütsi vms!
  • Jaga meeleolu ka meiega, postitades kõige vahvam pilt sotsiaalmeediasse või siia sündmuse juurde! Postitamiseks kasuta kindlasti viidet #jõulukampsunipäev
Jõulukampsuni päev Baltiklaasi äriüksuses
Tartu kontori jõulukampsunid

Kuna toetatav MTÜ oli juba välja valitud, siis polnud enam palju muud kui 14. detsember kena jõulukampsun selga ajada ja koos ühine pilt teha ning sotsiaalmeediasse üles laadida. Kellel kampsunit polnud, lähenes asjale loominguliselt, seega stiilipunktid Mäo kollektiivile!

MTÜ Pesaleidja on vabatahtlikest koosnev heategevuslik mittetulundusorganisatsioon, kelle eesmärgiks on abistada kodutuid ja väärkoheldud loomi pakkudes neile ajutist peavarju, tuge ja hoolt Pesaleidja varjupaigas või hoiukodudes.

Jõulukampsuni päev Baltiklaasi äriüksuses
Mäo kollektiivi stiilinäide

Sel aastal laekus annetusi Tartus 154 eurot ja Mäos 21 eurot, lisaks kasside ja koerte kuivtoitu ning konserve. Tänan kõiki annetajaid ja jõulukampsuni päevast osavõtjaid! 

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Jõulukampsuni päev Baltiklaasi äriüksuses

Jõulukampsuni päev on Maakondlike Arenduskeskuste algatatud üritus kõikidele kollektiividele, et teha üheskoos head ja aidata abivajajaid Üritusest osa võtmiseks olid seatud järgmised kriteeriumid: Leia enda kodukohas võimalus teha head – selleks võid minna appi mõnda vabaühendusesse, koguda seisma jäänud riided, mänguasjad kokku ja annetada need abivajajatele Viimased kolm aastat on Baltiklaasi pere jõulude ajal oma kiire igapäevatöö kõrvalt leidnud aega ka ühiseks heateoks.

Jõulukampsuni päev Baltiklaasi äriüksuses

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »