Jõululinn Tartu - mis Tartu näeb saabuvate pühade ajal raekoja platsile kerkimas valgusküla. Valgusküla koosneb seitsmest suuremast ja pisemast klaaspaviljonist ning on üks nutikas vastuhakk üha kummalisematele, tihti läbimärgadele talvedele. ee/et/joululinn/     Refereeritud Tartu Jõululinna kodulehelt Jõululinn Tartu - mis seob valgusküla Saint-Gobainiga?

Jõululinn Tartu - mis seob valgusküla Saint-Gobainiga?

7. dets. 2017

Tartu näeb saabuvate pühade ajal raekoja platsile kerkimas valgusküla. Valgusküla koosneb seitsmest suuremast ja pisemast klaaspaviljonist ning on üks nutikas vastuhakk üha kummalisematele, tihti läbimärgadele talvedele.

Jõululinn Tartu - mis seob valgusküla Saint-Gobainiga?

Raekoja platsil, traditsioonilises kohtumispaigas, hakkavad valgusküla paviljonides valgus ja soojus oma mänge mängima, toimetavad noored teadlased ja leiutajad ning kutsuvad huvilisi õpitubadesse kaasa. Aeg-ajalt kohtutakse valguskülas heategevusmüügiks ja jõululaadaks, linnasüdamesse kolib osake Tartu botaanikaaiast, saab osta kuuma teed ja piparkooke või kohtuda mõnesaja rahvatantsijaga. Vahel toimub tuleshow, linnajänes Toivo loeb muinasjutte, toimuvad jõuluvanade talimängud, lapsed saavad põhupaviljonis pikutada ja kahest päris oma mõõtu klaasmajast rõõmu tunda.

 

 

 

 

Õhtuti süüdatakse ka paviljonides valgus. Eriti mõnus on valguskülas siis, kui sajab lörtsi. Kui ilm paremat palet näitab, saab nautida paviljonide vahele tekkivat mõnusat õueala koos istepinkide, karussellide, peaaegu päris puude ja elava tule pajaga.

 

Saint-Gobain Glass Estonia SE äriüksusel Baltiklaas Glassolutions oli seekord tore võimalus koostöös Palmakoga anda sellesse ka omapoolne heategevuslik panus. Seega kui liigute Tartu Jõululinnas, siis teadke, et kõik klaaspaviljonide klaasid on toodetud meie Baltklaasi tehases.

 

Täpsema info ja tegevuste kalendri Tartu Jõululinna kohta leiad siit: http://joululinntartu.ee/et/joululinn/

 

 

Refereeritud Tartu Jõululinna kodulehelt.

Jõululinn Tartu - mis seob valgusküla Saint-Gobainiga?

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Jõululinn Tartu - mis

Raekoja platsil, traditsioonilises kohtumispaigas, hakkavad valgusküla paviljonides valgus ja soojus oma mänge mängima, toimetavad noored teadlased ja leiutajad ning kutsuvad huvilisi õpitubadesse kaasa Aeg-ajalt kohtutakse valguskülas heategevusmüügiks ja jõululaadaks, linnasüdamesse kolib osake Tartu botaanikaaiast, saab osta kuuma teed ja piparkooke või kohtuda mõnesaja rahvatantsijaga Tartu näeb saabuvate pühade ajal raekoja platsile kerkimas valgusküla. Valgusküla koosneb seitsmest suuremast ja pisemast klaaspaviljonist ning on üks nutikas vastuhakk üha kummalisematele, tihti läbimärgadele talvedele.

Jõululinn Tartu - mis seob valgusküla Saint-Gobainiga?

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »