Kõrgeim AAA krediidireiting 9ndat 9-ndat aastat järjest on SG Glass Estonia SE-le omistatud kõrgeim AAA krediidireiting.   Kõrgeim AAA krediidireiting 9ndat aastat järjest!

Kõrgeim AAA krediidireiting 9ndat aastat järjest!

22. augustil 2017

9-ndat aastat järjest on SG Glass Estonia SE-le omistatud kõrgeim AAA krediidireiting.

Kõrgeim AAA krediidireiting 9ndat aastat järjest!

Tegemist on kahtlematult silmapaistva tulemusega ja neid  ettevõtteid, kellele  9 aastat järjest  on omistatud AAA krediidireiting, saab üles lugeda ühekäe sõrmedel. Minu tänu ja õnnitlused kogu meie meeskonnale selle suurepärase tunnustuse puhul!

Loomulikult on oluline, et suudaksime selle saavutuse, mille oluliseimaks väljundiks on usaldusväärsus, pöörata jätkuvalt meie ärieduks  ja seda suheldes nii meie klientidega kui ka tarnijatega. 

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kõrgeim AAA krediidireiting 9ndat

Tegemist on kahtlematult silmapaistva tulemusega ja neid  ettevõtteid, kellele  9 aastat järjest  on omistatud AAA krediidireiting, saab üles lugeda ühekäe sõrmedel Minu tänu ja õnnitlused kogu meie meeskonnale selle suurepärase tunnustuse puhul! Loomulikult on oluline, et suudaksime selle saavutuse, mille oluliseimaks väljundiks on usaldusväärsus, pöörata jätkuvalt meie ärieduks  ja seda suheldes nii meie klientidega kui ka tarnijatega 9-ndat aastat järjest on SG Glass Estonia SE-le omistatud kõrgeim AAA krediidireiting.

Kõrgeim AAA krediidireiting 9ndat aastat järjest!

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »