Liiklussaade STOP Saint-Gobainis 22. septembril võis Saint-Gobain Glass Estonia SE Sekuriti üksuses näha kaameraid ja mikrofone. Filmimas käis TV3 liiklussaade STOP. Filmimise eesmärgiks on eelkõige tõsta klientide ja autoomanike teadlikkust kvaliteetsest autoklaasist ja Glassdrive'i tuntust Eesti turul. com/GlassdriveEesti/  Liiklussaade STOP Saint-Gobainis

Liiklussaade STOP Saint-Gobainis

19. okt. 2017

22. septembril võis Saint-Gobain Glass Estonia SE Sekuriti üksuses näha kaameraid ja mikrofone. Filmimas käis TV3 liiklussaade STOP. Filmimise eesmärgiks on eelkõige tõsta klientide ja autoomanike teadlikkust kvaliteetsest autoklaasist ja Glassdrive'i tuntust Eesti turul.

Üksuse Autover-Autoklaas Tallinna esinduse juht Meelis Rajapuu sõnas: "Me ei tee otsest reklaami Glassdrive'ile. Pigem toimub reklaam läbi meie klientide harimise, kuna autoklaasi parandamise või vahetamise olukorrad ei ole väga sagedad. Neid võib tulla ette vaid kord viie aasta jooksul."

 

Liiklussaade STOP ja Glassdrive alustasid koostööga juba kevadel, kui selgitati klaasimist ja kõike sellega seonduvat (k.a. klaasiparandus). Kaasati ka erinevaid koostööpartnereid, kes võtsid sõna ohutuse tagamise teemadel (nt Atoy Automotive Eesti rääkis klaasipühkijatest, Sika Baltics klaasiliimidest jne).

Pimeda aja eel on antud saates plaanis käsitleda veel sõidukite esituledega seotud teemasid ning klaasivahetusega seotud kindlustusteemasid IF Kindlustuse vahendusel.

 

Lühiklippe saab vaadata ja jagada Glassdrive'i Facebooki lehelt ja Youtube'is.

Jälgi saadet STOP oktoobris ja novembris. Täpsem info ilmub varsti Glassdrive Facebooki lehel.

https://www.facebook.com/GlassdriveEesti/ 

Liiklussaade STOP Saint-Gobainis

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Liiklussaade STOP Saint-Gobainis

Üksuse Autover-Autoklaas Tallinna esinduse juht Meelis Rajapuu sõnas: "Me ei tee otsest reklaami Glassdrive'ile Pigem toimub reklaam läbi meie klientide harimise, kuna autoklaasi parandamise või vahetamise olukorrad ei ole väga sagedad 22. septembril võis Saint-Gobain Glass Estonia SE Sekuriti üksuses näha kaameraid ja mikrofone. Filmimas käis TV3 liiklussaade STOP. Filmimise eesmärgiks on eelkõige tõsta klientide ja autoomanike teadlikkust kvaliteetsest autoklaasist ja Glassdrive'i tuntust Eesti turul.

Liiklussaade STOP Saint-Gobainis

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »