Lõuna-Eesti ettevõtete väljapanek Tartu Märtsis paigaldati SPARK Demo eksponeerimisalale Saint-Gobain Glass Estonia SE reklaamstend, mille eesmärgiks on meid lähemalt tutvustada Lõuna-Eesti ettevõtlusmaastikul. Reklaamstendi kujunduse ja teostuse autoriks on meie endine kolleeg Baltiklaas Glassolutions üksusest – Talis Taim. ee/uritused   Refereeritud SPARK Demo kodulehelt Lõuna-Eesti ettevõtete väljapanek Tartu kesklinnas

Lõuna-Eesti ettevõtete väljapanek Tartu kesklinnas

8. mail 2018

Märtsis paigaldati SPARK Demo eksponeerimisalale Saint-Gobain Glass Estonia SE reklaamstend, mille eesmärgiks on meid lähemalt tutvustada Lõuna-Eesti ettevõtlusmaastikul. Reklaamstendi kujunduse ja teostuse autoriks on meie endine kolleeg Baltiklaas Glassolutions üksusest – Talis Taim.

Lõuna-Eesti ettevõtete väljapanek Tartu kesklinnas

SPARK Demo näol on tegemist Lõuna-Eesti ettevõtete demo- ja infokeskusega, mis on loodud 2016. aastal Tartu Teaduspargi eestvedamisel ja Tartu linna toetusel. Tartu kesklinnaruumis asuv demosaal koondab Lõuna-Eesti edukaimad tootmisettevõtted, eksportöörid, mainekujundajad, tööandjad, säravaimad alustajad ja ettevõtluse tugiorganisatsioonid, eesmärgiga tuua kokku erinevad osapooled, et sütitada koostööd ja uusi ideid ning tutvustada Lõuna-Eesti ettevõtluskeskkonda läbi ettevõtete interaktiivsete väljapanekute.

Oma lühikese tegevusaja jooksul on SPARK Demo võõrustanud juba üle 6000 külastaja 20 erinevast riigist üle maailma. Külastajate seas on olnud eelkõige ettevõtjad, ametnikud, investorid, poliitikud, õppejõud, koolilapsed, tudengid, aktivistid jpt.

Kõigil huvilistel on võimalik käia keskuses tööpäevadel uudistamas (tasuta) Lõuna-Eesti ettevõtete väljapanekut ning ühtlasi osa võtta erinevatest põnevatest seminaridest ja töötubadest. Täpsem ürituste kalender: http://sparkdemo.ee/uritused

 

Refereeritud SPARK Demo kodulehelt.

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lõuna-Eesti ettevõtete väljapanek Tartu

SPARK Demo näol on tegemist Lõuna-Eesti ettevõtete demo- ja infokeskusega, mis on loodud 2016 aastal Tartu Teaduspargi eestvedamisel ja Tartu linna toetusel Märtsis paigaldati SPARK Demo eksponeerimisalale Saint-Gobain Glass Estonia SE reklaamstend, mille eesmärgiks on meid lähemalt tutvustada Lõuna-Eesti ettevõtlusmaastikul. Reklaamstendi kujunduse ja teostuse autoriks on meie endine kolleeg Baltiklaas Glassolutions üksusest – Talis Taim.

Lõuna-Eesti ettevõtete väljapanek Tartu kesklinnas

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »