Parim praktika 2016 sai Eelmisel aastal esitasime Tööinspektstioonile enda ettevõtte parima praktika tõstukitel bluespot tulede kasutamisest, mis hinnati üheks parimaks praktikaks 2016. aastal. Tööinspektsiooni soov oli, et meie ettevõtte lahendus jõuaks ka teiste tööandjateni, mistõttu tehti meile ettepanek filmida esitatud parimast praktikast video. Video tootjaks oli Tuisk Film Production Parim praktika 2016 sai filmilindile

Parim praktika 2016 sai filmilindile

26. okt. 2017

Eelmisel aastal esitasime Tööinspektstioonile enda ettevõtte parima praktika tõstukitel bluespot tulede kasutamisest, mis hinnati üheks parimaks praktikaks 2016. aastal. Tööinspektsiooni soov oli, et meie ettevõtte lahendus jõuaks ka teiste tööandjateni, mistõttu tehti meile ettepanek filmida esitatud parimast praktikast video.

26. septembril sai planeeritud filmimine Elvas asuvas Sekuriti tehases teoks. 90-sekundlilise videoklipi materjalide ülesvõtmiseks kulus ligikaudu kolm tundi. 

 

Video eesmärgiks on tööohutuskultuuri levitamine. Video on nii info- kui ka õppematerjaliks teistele tööandjatele, et pöörata rohkem tähelepanu ohutule töökeskkonnale ning kutsuda ettevõtjaid panustama ohutusse töökeskkonda rohkem, kui seadus seda neilt nõuab. 

 

Vaata videot siithttp://www.tooelu.ee/et/Kasulikku/Videod/Video/id/85

 

Video tootmisega seotud kulud tasus Tööinspektsioon Euroopa Sotsiaalfondi projekti "Töövõimet hoidva ja säästva töökeskkonna arendamine" raames.

Video tootjaks oli Tuisk Film Production.

Parim praktika 2016 sai filmilindile

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Parim praktika 2016 sai

26 septembril sai planeeritud filmimine Elvas asuvas Sekuriti tehases teoks Eelmisel aastal esitasime Tööinspektstioonile enda ettevõtte parima praktika tõstukitel bluespot tulede kasutamisest, mis hinnati üheks parimaks praktikaks 2016. aastal. Tööinspektsiooni soov oli, et meie ettevõtte lahendus jõuaks ka teiste tööandjateni, mistõttu tehti meile ettepanek filmida esitatud parimast praktikast video.

Parim praktika 2016 sai filmilindile

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »