President käis Saint-Gobaini Elva President Kersti Kaljulaid külastas 21. juunil Saint-Gobain Sekurit Eesti autoklaaside tehast Elvas. Juhataja kinnitusel tundis president siirast ja sügavat huvi meie tootmisprotsessi ja tegemiste vastu ning tunnustas meid kui ühte robotiseeritumat tehast Eestis President käis Saint-Gobaini Elva tehases

President käis Saint-Gobaini Elva tehases

15. augustil 2019

President Kersti Kaljulaid külastas 21. juunil Saint-Gobain Sekurit Eesti autoklaaside tehast Elvas.

President käis Saint-Gobaini Elva tehases

Saint-Gobain Glass Estonia SE juhataja Andi Kasak tutvustas presidendile tehast, tööprotsesse ja töötajaid.

Juhataja kinnitusel tundis president siirast ja sügavat huvi meie tootmisprotsessi ja tegemiste vastu ning tunnustas meid kui ühte robotiseeritumat tehast Eestis.

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

President käis Saint-Gobaini Elva

Saint-Gobain Glass Estonia SE juhataja Andi Kasak tutvustas presidendile tehast, tööprotsesse ja töötajaid Juhataja kinnitusel tundis president siirast ja sügavat huvi meie tootmisprotsessi ja tegemiste vastu ning tunnustas meid kui ühte robotiseeritumat tehast Eestis President Kersti Kaljulaid külastas 21. juunil Saint-Gobain Sekurit Eesti autoklaaside tehast Elvas.

President käis Saint-Gobaini Elva tehases

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »