Saint-Gobain Glass Estonia SE-d 24. mail toimus Telia uues peamajas Vastutustundliku Ettevõtluse Gala, kus kuld-, hõbe- või pronksmärgisega tunnustati 56 Eesti ettevõtet. Saint-Gobain Glass Estoniale omistati sel aastal vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbetase. Loomulikult käib sellega kaasas ka lootus saada kätte kõrgeim tunnustus kuldtaseme näol, mis pole küll omaette eesmärk, aga pigem positiivne tagasipeegeldus meie kõigi saavutustele vastutustundliku ettevõtluse edendamisel Saint-Gobain Glass Estonia SE-d tunnustati vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbemärgisega

Saint-Gobain Glass Estonia SE-d tunnustati vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbemärgisega

5. juunil 2017

24. mail toimus Telia uues peamajas Vastutustundliku Ettevõtluse Gala, kus kuld-, hõbe- või pronksmärgisega tunnustati 56 Eesti ettevõtet. Saint-Gobain Glass Estoniale omistati sel aastal vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbetase.

Saint-Gobain Glass Estonia SE-d tunnustati vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbemärgisega

"Mida rohkem meil on vastutustundlikke ettevõtjaid, seda tugevam on meie riik! Väga selge roll parema ettevõtluskeskkonna loomisel ning vastutustundlikkuse arenemisel ongi riigil, kellele äriühingud peavad vastutustundlikkuse teemadel olema eeskujuks ning teerajajateks," ütles märgiseid üle andnud majandus-ja taristuminister Kadri Simson galal.

 

Maailmas populaarsust koguv jätkusuutlikku ettevõtluse liikumine näitab, et kliente, partnereid, investoreid ja teisi turuosalisi huvitab üha rohkem, kui usaldusväärne ja läbipaistev on ettevõtte tegevus.

 

Märgis peegeldab meile, et toimetame ausalt ja arvestame oma tegevuses laiema mõjuga. See on suur tunnustus meile kõigile.

Vastutustundliku ettevõtluse indeksi küsimustiku täitmises osalesid erinevate valdkondade juhid ja äriüksuste juhid. 

 

Kuidas edasi? Vastutustundliku ettevõtluse temaatika edendamine meie ettevõttes on strateegilise tähtsusega. Soovime alustatud teekonda jätkata ning jõuda selleni, et iga otsus, mis langetatakse, on kõige laiemas mõttes vastutustundlik, arvestades kõiki erinevaid antud temaatikaga seotud aspekte. Loomulikult käib sellega kaasas ka lootus saada kätte kõrgeim tunnustus kuldtaseme näol, mis pole küll omaette eesmärk, aga pigem positiivne tagasipeegeldus meie kõigi saavutustele vastutustundliku ettevõtluse edendamisel.

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saint-Gobain Glass Estonia SE-d

"Mida rohkem meil on vastutustundlikke ettevõtjaid, seda tugevam on meie riik! Väga selge roll parema ettevõtluskeskkonna loomisel ning vastutustundlikkuse arenemisel ongi riigil, kellele äriühingud peavad vastutustundlikkuse teemadel olema eeskujuks ning teerajajateks," ütles märgiseid üle andnud majandus-ja taristuminister Kadri Simson galal   Maailmas populaarsust koguv jätkusuutlikku ettevõtluse liikumine näitab, et kliente, partnereid, investoreid ja teisi turuosalisi huvitab üha rohkem, kui usaldusväärne ja läbipaistev on ettevõtte tegevus 24. mail toimus Telia uues peamajas Vastutustundliku Ettevõtluse Gala, kus kuld-, hõbe- või pronksmärgisega tunnustati 56 Eesti ettevõtet. Saint-Gobain Glass Estoniale omistati sel aastal vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbetase.

Saint-Gobain Glass Estonia SE-d tunnustati vastutustundliku ettevõtluse indeksi hõbemärgisega

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »