Saint-Gobain Glass Estonia SE Teatame rõõmuga, et ettevõtet Saint-Gobain Glass Estonia SE tunnustati eelmise aasta andmete põhjal vastustundliku ettevõtluse hõbemärgisega. Kvaliteedimärgis antakse Eesti vastutustundliku ettevõtluse indeksis osalenud ettevõtetele, kes peavad oluliseks jätkusuutlikku arengut ning kes teevad järjepidevalt pingutusi positiivse mõju suurendamiseks ümbritsevale elukeskkonnale. com/KerstiKaljulaid/posts/2324002014539251 Saint-Gobain Glass Estonia SE tunnustati eelmise aasta andmete põhjal vastustundliku ettevõtluse hõbemärgisega

Saint-Gobain Glass Estonia SE tunnustati eelmise aasta andmete põhjal vastustundliku ettevõtluse hõbemärgisega

5. juunil 2019

Teatame rõõmuga, et ettevõtet Saint-Gobain Glass Estonia SE tunnustati eelmise aasta andmete põhjal vastustundliku ettevõtluse hõbemärgisega.
Kvaliteedimärgis antakse Eesti vastutustundliku ettevõtluse indeksis osalenud ettevõtetele, kes peavad oluliseks jätkusuutlikku arengut ning kes teevad järjepidevalt pingutusi positiivse mõju suurendamiseks ümbritsevale elukeskkonnale.

Saint-Gobain Glass Estonia SE tunnustati eelmise aasta andmete põhjal vastustundliku ettevõtluse hõbemärgisega

 

Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum ühendab tuntud ja juhtivaid Eesti ettevõtteid, kes väärtustavad arengut mitmes sfääris: 

 

Looduskeskkond – teadlikkus oma ettevõtte mõjust loodusele on oluline, sest üksikisik saab teha vaid osakese sellest, mille tööstused ja ärisektor suudaksid saavutada luues keskkonnasõbralikuma tegevusplaani.

 

Sotsiaalne keskkond – ettevõtted ei eksisteeri vaakumis, vaid on alati ümbritsetud kogukondadest, kus leidub nende toodete või teenuste kasutajaid ja arendajaid. Tänan kõiki, kes panustasid, ja soovin meile kõigile palju õnne hõbemärgise eest!

 

Töökeskkond – töötaja väärtustamine paneb tööd väärtustama. Maailma gigandid, nagu näiteks Google, võlgnevad suure osa oma edust töökeskkonna loomisele, mis seab inimese esikohale.

 

Turukeskkond – ausus ja läbipaistvus koostöösuhetes tarbijate, tarnijate ja partneritega näitab üles usaldusväärsust nii kohalikul kui rahvusvahelisel turul.

 

Nendest teemadest lähtuvalt on koostatud ka Indeksi küsimustik.

 

Rohkem infot Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi kohta leiate http://indeks.csr.ee/

 

Saint-Gobain Glass Estonia SE tunnustati eelmise aasta andmete põhjal vastustundliku ettevõtluse hõbemärgisega

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saint-Gobain Glass Estonia SE

  Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum ühendab tuntud ja juhtivaid Eesti ettevõtteid, kes väärtustavad arengut mitmes sfääris:    Looduskeskkond – teadlikkus oma ettevõtte mõjust loodusele on oluline, sest üksikisik saab teha vaid osakese sellest, mille tööstused ja ärisektor suudaksid saavutada luues keskkonnasõbralikuma tegevusplaani   Sotsiaalne keskkond – ettevõtted ei eksisteeri vaakumis, vaid on alati ümbritsetud kogukondadest, kus leidub nende toodete või teenuste kasutajaid ja arendajaid Teatame rõõmuga, et ettevõtet Saint-Gobain Glass Estonia SE tunnustati eelmise aasta andmete põhjal vastustundliku ettevõtluse hõbemärgisega.Kvaliteedimärgis antakse Eesti vastutustundliku ettevõtluse indeksis osalenud ettevõtetele, kes peavad oluliseks jätkusuutlikku arengut ning kes teevad järjepidevalt pingutusi positiivse mõju suurendamiseks ümbritsevale elukeskkonnale.

Saint-Gobain Glass Estonia SE tunnustati eelmise aasta andmete põhjal vastustundliku ettevõtluse hõbemärgisega

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »