Saint-Gobaini Eesti ettevõtetele anti Saint-Gobaini Eesti ja Soome ettevõtteid pärjati teist aastat ning Taani ja Rootsi ettevõtteid kolmandat aastat järjest Parima Tööandja (Top Employer) tiitliga. Eestis on Saint-Gobain ainuke ettevõte, kes on pälvinud Hollandi Top Employers Institute’i poolt antud tunnustuse. Kogu maailmas on kokku vaid 13 organisatsiooni, kes seda tiitlit kannavad 2018. aastal. write(' '+ts1+ts2+ts3+' '); mari[no-Smpam).oks@saint-gobain.com   Fotod: Annika Haas, Sven Tupits Saint-Gobaini Eesti ettevõtetele anti Parima Tööandja sertifikaat

Saint-Gobaini Eesti ettevõtetele anti Parima Tööandja sertifikaat

23. märtsil 2018

Saint-Gobaini Eesti ja Soome ettevõtteid pärjati teist aastat ning Taani ja Rootsi ettevõtteid kolmandat aastat järjest Parima Tööandja (Top Employer) tiitliga. Eestis on Saint-Gobain ainuke ettevõte, kes on pälvinud Hollandi Top Employers Institute’i poolt antud tunnustuse. Kogu maailmas on kokku vaid 13 organisatsiooni, kes seda tiitlit kannavad 2018. aastal.

Saint-Gobaini Eesti ettevõtetele anti Parima Tööandja sertifikaat
Andi Kasak SG Sekurit Eesti Elva tehases ringkäigul

Parima Tööandja (Top Employer) sertifikaat antakse ettevõtetele, kes näitavad kõrgeimaid standardeid töötajate eest hoolitsemisel. Sertifitseerimise protsess võtab aega ühe aasta ning see viiakse läbi tuginedes erinevatele uurimustele ja põhjalikele audititele, mille käigus analüüsitakse 600 näitajat. Ettevõttes hinnatakse palgasüsteemi, töötajatele pakutavaid lisahüvesid, töökorda, koolitusi ja karjääri kujunemist, karjäärivõimalusi ning ärikultuuri. Sertifitseerimise protsess on rangelt kontrollitud kolmanda osapoole poolt.

 

Mart Arro, Saint-Gobain Ehitustooted tegevdirektor: “Parima Tööandja tiitel tugevdab Saint-Gobaini kui hea tööandja mainet. Meie ettevõtete töötajad hoolivad töötasu kõrval üha enam kaasaegsetest töötingimustest, heast väljaõppest ja meeldivast organisatsioonikultuurist. Tegeleme järjepidevalt sellega, et meie ettevõttes oleks hea töötada ning piisavalt võimalusi eneseteostuseks. Kui töötajad on pühendunud ja nende silm särab, siis on rõõmsad ka meie kliendid!"

 

Andi Kasak, Saint-Gobain Glass Estonia SE juhataja: “Parima Tööandja tiitli kätte saamine ei ole meie ettevõtetele olnud eesmärk omaette. Hea ja turvaline töökeskkond ning iga töötaja isikliku arengu toetamine on olnud meie organisatsioonikultuuri nurgakivideks läbi paljude aastate. Nii paneme täna ja edaspidi meie tehastes aluse efektiivsuse kasvuks. Inimesed on pühendunud ja valmis ettevõtte eesmärkide ja kliendi rahulolu nimel pingutama.”

 

Dmitri Drajev, Ehituse ABC keskuste operaatorfirma Optimera Estonia juht: “Konkurentsitihedal turul kaalub klient põhjalikult, kuhu vajalikke tooteid ostma minna ja ettevõtted analüüsivad, kellega koostööd teha. Eelistatumad on need, kes on vastutustundlikud oma ettevõtmistes. See tiitel annab meie klientidele kinnitust, et hoolime oma töötajatest. Kui töötajad on õnnelikud ning tunnevad, et me nende jaoks panustame, teenindavad nad ka meie kliente suurepäraselt.”

 

Steen Vejlgaard, Saint-Gobain Balti ja Põhjamaade regiooni personalijuht: “Oleme sertifikaadiga ametlikult tunnustatud selle töö eest, mida me teeme oma töötajate heaks. Top Employers Institute sertifitseerib ettevõtteid üle maailma, nad on selle valdkonna eksperdid. Seega me ei usu ainsatena, et teeme head tööd, meil on ka Top Employers Institute´i kinnitus. Alustasime Taanis ja Rootsis ja on hea tõdeda, et Soome ja Eesti on paadis juba teist aastat.”

 

Parima Tööandja sertifikaat kuulub järgmistele Saint-Gobaini Eesti ettevõtetele:

 

Saint-Gobain Glass Estonia SE, mis koosneb kolmest  äriüksusest: SG Sekurit Eesti (autoklaaside tootmine), Glassolutions Baltiklaas (klaaspakettide, lamineeritud ja karastatud klaasi tootmine), SG Autover-Autoklaas (autoklaaside müük ja paigaldus).

Saint-Gobain Ehitustooted – kaubamärgid Isover, Gyproc, Ecophon, Weber, Fibo - müük, tootmine ja arendus.

Leca Eesti – kergkruusatooted, tootmine.

Optimera Estonia - ehitusmaterjalide ja tööriistade müük, Ehituse ABC keti operaator.

 

Saint-Gobain

Saint-Gobain arendab, toodab ja müüb materjale, mis on olulised meie heaolu ja tuleviku jaoks. Me puutume nendega kokku ehituses, transpordis, tööstuses ja laiemalt kogu infrastruktuuris. Need materjalid pakuvad mugavust, jõudlust ja ohutust, lahendades jätkusuutliku ehituse, ressursitõhususe ja kliimamuutustega seotud väljakutseid. Saint-Gobaini ettevõtete käive oli 2017. aastal 40,8 miljardit eurot, ettevõte tegutseb 67 riigis ja annab tööd rohkem kui 179 000 inimesele.

 

Lisainfo: Helen Aria, SG Glass Estonia SE ja Saint-Gobain Ehitustooted Eesti AS personalijuht

tel 7703 300

Mari Oks, Optimera Estonia AS koolitus- ja tööohutusspetsialist, tel 6205197,

 

Fotod: Annika Haas, Sven Tupits

Saint-Gobaini Eesti ettevõtetele anti Parima Tööandja sertifikaat

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saint-Gobaini Eesti ettevõtetele anti

Andi Kasak SG Sekurit Eesti Elva tehases ringkäigul Parima Tööandja (Top Employer) sertifikaat antakse ettevõtetele, kes näitavad kõrgeimaid standardeid töötajate eest hoolitsemisel Sertifitseerimise protsess võtab aega ühe aasta ning see viiakse läbi tuginedes erinevatele uurimustele ja põhjalikele audititele, mille käigus analüüsitakse 600 näitajat Saint-Gobaini Eesti ja Soome ettevõtteid pärjati teist aastat ning Taani ja Rootsi ettevõtteid kolmandat aastat järjest Parima Tööandja (Top Employer) tiitliga. Eestis on Saint-Gobain ainuke ettevõte, kes on pälvinud Hollandi Top Employers Institute’i poolt antud tunnustuse. Kogu maailmas on kokku vaid 13 organisatsiooni, kes seda tiitlit kannavad 2018. aastal.

Saint-Gobaini Eesti ettevõtetele anti Parima Tööandja sertifikaat

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »