Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said Saint-Gobain Glass Estonia SE, SG Ehitustooted AS ja Optimera Estonia AS said 14. 02. 2019 kolmandat korda järjest parimaid ettevõtjaid valiva instituudi Top Employers Institute ametliku sertifikaadi „Top Employers 2019“.   Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said kolmandat aastat järjest parima tööandja tiitli

Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said kolmandat aastat järjest parima tööandja tiitli

25. märtsil 2019

Saint-Gobain Glass Estonia SE, SG Ehitustooted AS ja Optimera Estonia AS said 14.02.2019 kolmandat korda järjest parimaid ettevõtjaid valiva instituudi Top Employers Institute ametliku sertifikaadi „Top Employers 2019“.

Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said kolmandat aastat järjest parima tööandja tiitli

Top Employers Institute teeb kord aastas rahvusvahelise uuringu, mille alusel tunnustatakse maailma juhtivaid tööandjaid – neid, kes pakuvad töötajatele suurepäraseid töötingimusi, toetavad ja arendavad talente ning võtmetöötajaid organisatsiooni igal tasandil. Samuti püüavad pidevalt tööhõivetavasid optimeerida.

 

Top Employersi sertifikaati antakse põhjaliku uurimistöö alusel ja tunnustuse saamiseks peab ettevõte vastama kindlatele nõuetele. Et protsessi kehtivust veelgi kinnitada, kontrollis vastuseid ka sõltumatu audiitor. See tähendab, et uuringuga kinnitati eespool nimetatud Saint-Gobaini Eesti ettevõtete suurepärased töötingimused ja nad lisati Top Employersi parimate sertifitseeritud ettevõtete nimekirja.

Top Employer märgis on väga suur tunnustus ettevõttele. Märgise saamiseks tuleb läbida väga mahukas ja põhjalik hindamisprotsess. Organisatsiooni jaoks on see väärtuslik tagasiside, mis annab võimaluse võrrelda ennast teiste globaalsete ettevõtetega ja tuua välja arengukohti, et luua töötajatele parim töökeskkond.“

 

Järjekordse tiitli saamine on suur tunnustus kõigi meie jaoks, meie juhtidele ning töötajatele, kuna ettevõtte ja töötajate areng sõltub meist kõigist. Ettevõte võib ja saab luua suurepärased tingimused õppimiseks ning arenguks, pakkuda häid töötingimusi ning soodustusi, kuid töötajate areng sõltub igast töötajast endast ning ettevõtte kultuuri kujundame koos. 

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said

Top Employers Institute teeb kord aastas rahvusvahelise uuringu, mille alusel tunnustatakse maailma juhtivaid tööandjaid – neid, kes pakuvad töötajatele suurepäraseid töötingimusi, toetavad ja arendavad talente ning võtmetöötajaid organisatsiooni igal tasandil Samuti püüavad pidevalt tööhõivetavasid optimeerida Saint-Gobain Glass Estonia SE, SG Ehitustooted AS ja Optimera Estonia AS said 14.02.2019 kolmandat korda järjest parimaid ettevõtjaid valiva instituudi Top Employers Institute ametliku sertifikaadi „Top Employers 2019“.

Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said kolmandat aastat järjest parima tööandja tiitli

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »