Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said Saint-Gobain Glass Estonia SE, SG Ehitustooted AS ja Optimera Estonia AS said 28. 02. 2017 esimest korda parimaid ettevõtjaid valiva instituudi Top Employers Institute ametliku seritfikaadi "Top Employers 2017". Sarnast tiitlit pole teistele ettevõtetele Eestis varem väljastatud. Ettevõte võib ja saab luua suurepärased tingimused õppimiseks ning arenguks, pakkdua häid töötingimusi ning soodustusi, kuid töötajate areng sõltub igast töötajast endast ning ettevõtte kultuuri kujundame koos Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said parima tööandja tiitli

Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said parima tööandja tiitli

3. märtsil 2017

Saint-Gobain Glass Estonia SE, SG Ehitustooted AS ja Optimera Estonia AS said 28.02.2017 esimest korda parimaid ettevõtjaid valiva instituudi Top Employers Institute ametliku seritfikaadi "Top Employers 2017".
Sarnast tiitlit pole teistele ettevõtetele Eestis varem väljastatud.

Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said parima tööandja tiitli

Top Employers Institute teeb kord aastas rahvusvahelise uuringu, mille alusel tunnustatakse maailma juhtivaid tööandjaid - neid, kes pakuvad töötajatele suurepäraseid töötingimusi, toetavad ja arendavad talente ning võtmetöötajaid organisatsiooni igal tasandil. 

 

Meil on hea meel, et meid tunnustati ametlikult jõupingutuste eest pakkuda töötajatele suurepäraseid töötingimusi.

"Sel aastal sertifitseeriti meie Rootsi, Taani, Soome ja Eesti ettevõtted ning me proovime saada seritifikaati ka teistele Skandinaavia ja Balti riikidele," rääkis Põhja-ja Baltimaade Delegatsiooni personaliosakonna juht Steen Vejlgaard.

 

Top Employers seritfikaat antakse põhjaliku uurimistöö alusel ja tunnustuse saamiseks peab ettevõte vastama kindlatele nõuetele. Et protsessi kehtivust veelgi kinnitada, kontrollis vastuseid ka sõltumatu audiitor. See tähendab, et uuringuga kinnitati eespool nimetatud Saint-Gobaini Eesti ettevõtete suurepärased töötingimused ja nad lisati Top Employersi parimate sertifitseeritud ettevõtete nimekirja.

Töötajate optimaalsed tingimused tagavad, et inimesed saavad isiklikul ja ametialasel tasandil areneda.

 

Tiitli saamine on suur tunnustus kogu ettevõttele, nende juhtidele ning töötajatele, kuna ettevõtte ja töötajate areng sõltub meist kõigist. Ettevõte võib ja saab luua suurepärased tingimused õppimiseks ning arenguks, pakkdua häid töötingimusi ning soodustusi, kuid töötajate areng sõltub igast töötajast endast ning ettevõtte kultuuri kujundame koos.

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said

Top Employers Institute teeb kord aastas rahvusvahelise uuringu, mille alusel tunnustatakse maailma juhtivaid tööandjaid - neid, kes pakuvad töötajatele suurepäraseid töötingimusi, toetavad ja arendavad talente ning võtmetöötajaid organisatsiooni igal tasandil     Meil on hea meel, et meid tunnustati ametlikult jõupingutuste eest pakkuda töötajatele suurepäraseid töötingimusi Saint-Gobain Glass Estonia SE, SG Ehitustooted AS ja Optimera Estonia AS said 28.02.2017 esimest korda parimaid ettevõtjaid valiva instituudi Top Employers Institute ametliku seritfikaadi "Top Employers 2017". Sarnast tiitlit pole teistele ettevõtetele Eestis varem väljastatud.

Saint-Gobaini ettevõtted Eestis said parima tööandja tiitli

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »