Tallinna loomaaia jääkarude maja Eelmisel aasta lõpuks valmis kodanikualgatusest alguse saanud projekt „Jääkaru uus kodu“, mille eesmärgiks oli rajada Tallinna Loomaaia jääkarudele nüüdisaegsete tingimustega elamine ehk polaarium. Projektiga olid seotud paljud firmad ning rõõm on tõdeda, et oma osa selles oli ka Glassolutions Baltiklaasi äriüksusel. ee/ Klaaside paigutamine polaariumisse Tallinna loomaaia jääkarude maja uuendamises osales ka Baltiklaas

Tallinna loomaaia jääkarude maja uuendamises osales ka Baltiklaas

28. juunil 2018

Eelmisel aasta lõpuks valmis kodanikualgatusest alguse saanud projekt „Jääkaru uus kodu“, mille eesmärgiks oli rajada Tallinna Loomaaia jääkarudele nüüdisaegsete tingimustega elamine ehk polaarium. Projektiga olid seotud paljud firmad ning rõõm on tõdeda, et oma osa selles oli ka Glassolutions Baltiklaasi äriüksusel.

Tallinna loomaaia jääkarude maja uuendamises osales ka Baltiklaas

Antud projekt sai alguse 2016. aasta lõpus ning lõplike mõõtudega pakettide tellimus saabus meile eelmise aasta jaanuari lõpus.

Paketid läksid kasutusse Tallinna Loomaaia polaariumis (jääkarude maja), kus pakettide eesmärk on hoida ära klaasi pinnale udu ja kondensaadi teke.

Klaaspaketi mõõdud olid tavapärase köetava klaaspaketi mõõtudest suuremad ning see tekitas alguses teostuse osas kõhklusi, kuid Finnglass andis siiski rohelise tule.

Hoolimata ette tulnud raskustest sai projekt teostatud ja jääkärud on juba mõnda aega õnnelikult oma uues kodus.

 

Täpsem info ekspositsiooni ja jääkarude kohta aadressil: http://polaarium.tallinnzoo.ee/

Tallinna loomaaia jääkarude maja uuendamises osales ka Baltiklaas
Klaaside paigutamine polaariumisse

Üldtutvustuseks
Saint-Gobain Glass Estonia SE kuulub Saint-Gobaini kontserni Innovatiivsete Materjalide sektorisse, tootes suure lisandväärtusega klaasitooteid.

Tegevusvaldkond
Ettevõte tegeleb autode esi- ja küljeklaaside ning autoklaaside müügi ja paigaldusega.

Rahvusvaheline
Ettevõte kuulub Saint-Gobain Sekurit International koosseisu, mis on pakkunud innovatiivseid klaasitooteid juba 350 aasta jooksul.

Kontaktandmed
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Peakontor: Kirde 2, 61506 Elva
Telefon: +372 730 3300
E-mail:

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tallinna loomaaia jääkarude maja

Antud projekt sai alguse 2016 aasta lõpus ning lõplike mõõtudega pakettide tellimus saabus meile eelmise aasta jaanuari lõpus Eelmisel aasta lõpuks valmis kodanikualgatusest alguse saanud projekt „Jääkaru uus kodu“, mille eesmärgiks oli rajada Tallinna Loomaaia jääkarudele nüüdisaegsete tingimustega elamine ehk polaarium. Projektiga olid seotud paljud firmad ning rõõm on tõdeda, et oma osa selles oli ka Glassolutions Baltiklaasi äriüksusel.

Tallinna loomaaia jääkarude maja uuendamises osales ka Baltiklaas

www.sgge.ee © 2021 Saint-Gobain Glass Estonia SE »